Mieszkanie 30 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$24,300
$810/m²
;
In CRM: 10710
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $810/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    30 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    17 m²

Opis

10710 Ja oferuję na sprzeda? 1 pokojowy apartament w bloku - ceglany dom. Prawidłowy układ, pokój z balkonem. Doskonały widok z okna do miasta. Apartament posiada nowe drzwi wejściowe, a w sypialni metalowy plastikowy blok okna. Szklanka Dom, dach został całkowicie zablokowany 5 lat temu, w domu nowa winda OTIS. Podwórko na kodzie. Parking. Transport wymiany. Bliskość centrum.