Nieruchomości komercyjne 17 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$17,500
$1,029/m²
;
In CRM: 26851
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,029/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    17 m²

Opis

26851. Na sprzedaż dostępne są oddzielne pomieszczenia dla każdego rodzaju działalności. Razem 16,5 m. W pobliżu parku, morza!