Mieszkanie 3 pokoi 120 m² Alanya, Turcja

Alanya, Alanya, Turcja
$99,721
$831/m²
;
In CRM: 0365
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.03.2023

Cena za m²
    $831/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Type of real estate: apartment. Category: secondary. Location: Alanya, Mahmutlar district. Status: sale. Layout: 2 + 1. Area: 120 m2. Southwest side. Bedrooms: 2. Balconies: 2. Bathrooms: 2. Floor: 5. Distance to the sea: 350 m.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?