Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Kepez, Turcja

Akseki, Kepez, Turcja
$86,483
$1,331/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $1,331/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartamenty z 2 Sypialniami na Sprzedaż w Kompleksie z Basenem w Kepez, Antalya

Nowe apartamenty znajdują się w dzielnicy Demirel w Kepez, Antalya — prestiżowej okolicy wyróżniającej się dynamicznie rozwijającymi projektami mieszkaniowymi oraz nowoczesną zabudową. Region cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców, jak i inwestorów dzięki dogodnemu dostępowi do komunikacji, bliskości infrastruktury społecznej oraz stale rosnącej wartości inwestycyjnej. Dzielnica znana jest również z przyjaznej atmosfery dla rodzin, nowoczesnych inwestycji oraz uporządkowanego rozwoju urbanistycznego.

Apartamenty na sprzedaż w Antalyi znajdują się 9 km od Antalya City Hospital, 6 km od szpitala państwowego Kepez, 2 km od wodospadu Düden, 1,5 km od Kepez Park oraz 1,5 km od linii tramwajowej. Dzięki tej dogodnej lokalizacji mieszkańcy mają łatwy dostęp do codziennych udogodnień oraz kluczowych punktów miasta. Pobliskie połączenia komunikacji miejskiej zapewniają również wygodne przemieszczanie się po Antalyi.