Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Kadikoy, Turcja

Kadikoy, Turcja
$275,601
$5,512/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Metro
    Kadıköy (~ 200 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,512/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    44 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Mieszkania z Widokiem na Miasto w Prestiżowej Lokalizacji w Kadıköy w Stambule

Mieszkania na sprzedaż znajdują się po azjatyckiej stronie Stambułu, w dzielnicy Kadıköy. Kadıköy to jedna z najbardziej prestiżowych i popularnych lokalizacji zarówno wśród mieszkańców Turcji, jak i zagranicznych inwestorów. Dzielnica wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą społeczną, wyjątkową atmosferą oraz wysokim standardem życia. Nieruchomości położone są w pobliżu znanych lokalizacji, takich jak Bağdat Caddesi oraz Feneryolu, pomiędzy dzielnicami Selamiçeşme i Kızıltoprak. Feneryolu słynie ze spokojnej atmosfery i komfortowego stylu życia. Okolica oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne dzięki stacjom metra, Marmaray oraz Metrobus, zapewniając szybki dostęp do wielu części miasta. W pobliżu znajdują się również liczne restauracje, bary, muzea, opera, teatry oraz miejsca koncertowe, które tworzą wyjątkowy klimat tej części Stambułu.

Mieszkania na sprzedaż w Kadıköy znajdują się 100 m od marketu, 250 m od apteki, 300 m od stacji Marmaray, 450 m od szpitala, 800 m od ulicy Bağdat, 1 km od plaży i parku Kalamış, 1,5 km od parku Göztepe Özgürlük, 2 km od stacji metra, 6 km od Tunelu Eurazja, 8 km od Mostu Męczenników 15 Lipca oraz 33 km od lotniska Sabiha Gökçen.