Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Erdemli, Turcja

Erdemli, Turcja
$46,623
$752/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $752/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    48 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    14

Opis

1 + 1 apartament o powierzchni 62 m2 na 10 piętrze w nowym kompleksie mieszkalnym w miejscowości uzdrowiskowej Kojahasanli, Turcja.