Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Mahmutlar, Turcja

Alanya, Mahmutlar, Turcja
$81,213
$1,477/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $1,477/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Apartament 1 + 1 w Stella World Residence, Mahmutlar - Alanya

Na sprzedaż jest nowoczesny apartament 1 + 1 w kompleksie mieszkalnym Stella World, położony w dzielnicy Mahmutlar - jednym z najbardziej popularnych i obiecujących obszarów Alanya.

Apartament znajduje się na trzecim piętrze i łączy w sobie komfortowy układ, nowoczesny design i piękny widok na morze i góry. Doskonała opcja na pobyt stały, wakacje lub rentowne inwestycje o wysokim potencjale wynajmu.

Charakterystyka apartamentu

  • Planowanie 1 + 1

• Basen zewnętrzny i kryty
  • Strefa SPA: łaźnia turecka, sauna, sauna parowa, masaże

Lokalizacja.

  • Do morza - 2.5 km
  • Najbliższe supermarkety Migros, A101, BûM i ŘOK