Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Mahmutlar, Turcja

Alanya, Mahmutlar, Turcja
$109,481
$1,825/m²
;
In CRM: 3077
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.08.2025

Cena za m²
    $1,825/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Opis

Co otrzymasz: Nowoczesny 1 + 1 apartament o powierzchni 60 m2 na 2. piętrze kompleksu mieszkalnego z infrastrukturą premium. Jasne, przytulne, z widokiem na basen i pełną gotowość do zakwaterowania lub wynajęcia. Apartament jest pod kierownictwem i już przynosi stabilne dochody z wynajmu. Doskonały wybór zarówno dla życia, jak i inwestycji. Mahmutlar jest jednym z najbardziej popularnych obszarów Alanya: czyste ulice, bogata infrastruktura, atmosfera ośrodka. Wszystko jest w pobliżu - sklepy, apteki, kawiarnie, rynki i transport. Do morza - 5 minut spacerem. Najbliższa plaża to nr 71: • Terytorium obmacywane • Bezpłatne i płatne plaże • Czyste morze, łatwe podejście • Kawiarnie nadmorskie na śniadanie i zachody słońca • W pobliżu - YEKTAMALL z supermarketem, butikami i restauracjami Kompleks zajmuje 7000 m2 i jest zaliczony do kategorii "Super Pools". Idealny do odpoczynku, życia i wynajmu: • Duży basen odkryty • Kryty basen • Park wodny i teren dla dzieci • Sala fitness • Hamam i sauna • Wielosportowe miejsce • Plac zabaw dla dzieci • Ścieżki zielone • Parking 24 / 7 ochrona i nadzór wideo Co jest w kompleksie: Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystko, co konieczne: • Meble wysokiej jakości • Przytulna sypialnia i przestronny salon • Kuchnia funkcjonalna typu open- • Balkon z widokiem na basen i góry • Wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego • Kilka zestawów bielizny pościelowej • Kompletne zestawy naczyń, widelce, łyżki, okulary, ręczniki • Wszystko jest gotowe do życia - wystarczy przynieść tylko rzeczy osobiste. Wnętrze: Od drugiego piętra wygodnie jest oglądać dzieci bawiące się przy basenie - bezpieczeństwo i spokój są zawsze pod kontrolą. Kto może być zainteresowany: Inwestorzy - gotowy obiekt z dochodami • Rodziny i pary - komfort, bezpieczeństwo, infrastruktura • Ci, którzy szukają mieszkania nad morzem dla życia, wypoczynku lub stałego czynszu Doskonały wybór dla życia, rekreacji i inwestycji. Apartament z gotowy-wykonane wypożyczalnia i wszystkie niezbędne meble.