Mieszkanie 1 pokój 70 m² Erdemli, Turcja

Erdemli, Turcja
$53,991
$771/m²
;
Data aktualizacji: 8.09.2022

Cena za m²
    $771/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

ID MR 1128 ✅ Obszar: Erdemli / Tomuk ✅ Data dostawy nieruchomości: 30.06.2024 ✅ Liczba łazienek: 1 ✅ Przeprowadzka: 12 ✅ Kuchnia: amerykańska ✅ Meble: Częściowo umeblowane ✅ Ogrzewanie: Gaz ( w perspektywie ) ✅ Widok: morze, góry, infrastruktura ✅ Do morza: 400 m ✅ Infrastruktura: ⭐ Bezpieczeństwo, nadzór wideo ⭐ Basen, basen dla dzieci, Park wodny ⭐ Generator ⭐ Otwarty parking ⭐ Salon fitness ⭐ Miejsce do grillowania ⭐ Rozmowy ⭐ Hamam ⭐ Plac zabaw dla dzieci ⭐ Plac zabaw dla koszykówki ⭐ Kino ? Niezainteresowany harmonogram płatności ratalnych do końca budowy. 50% depozytu