Mieszkanie 1 pokój 76 m² Esenyurt, Turcja

Esenyurt, Turcja
$80,577
$1,060/m²
;
In CRM: 86
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $1,060/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Opis

Park Essence znajduje się na drodze TEM połączenia Beylikduzu- Bahcesehir, który jest jednym z najbardziej popularnych obszarów budowlanych w Stambule i projekt składa się z 609 mieszkań i 60 miejsc pracy w różnych alternatywach od 1 sypialni + 1 pokój dzienny do 4 sypialnie + 1 pokój dzienny apartamenty.

Projekt Park Essence został zaprojektowany przez zespoły architektoniczne, które otrzymały wiele nagród w naszym kraju i na arenie międzynarodowej. Park Essence, gdzie 85% ziemi jest krajobrazu, jest zbudowany na koncepcji szczęśliwego i spokojnego życia rodzinnego bardzo blisko możliwości transportu w mieście i oferuje wielkie możliwości w zakresie inwestycji.

W projekcie składającym się z 1 sypialni + 1 pokój dzienny, 2 sypialnie + 1 pokój dzienny, 3 sypialnie + 1 pokój dzienny, 4 sypialnie + 1 pokój dzienny, i apartamenty penthouse opcje, obszary wahają się od 41 m2 do 227 m2.

1 + 1 i 2 + 1 apartamenty mają 1 parking, 3 + 1 i powyżej apartamenty posiadają 2 prawa parkingowe. 1 + 1 apartamenty posiadają balkon, 2 + 1 apartamenty posiadają łazienkę, 3 + 1 apartamenty posiadają łazienkę i każdy apartament posiada pralnię. Doskonale rozwiązane plany apartamentów do najlepszych szczegółów i niezakłócone widoki panoramiczne czekają na Ciebie.

Projekt znajduje się również w centralnej lokalizacji bardzo blisko metrobusa, lotniska, metra.

Nowoczesny krajobraz roślinny, ogrody hobby, ogród zen, obszary rekreacyjne, park zoologiczny i obszar krajobrazowy, który obejmuje 85% projektu czekają na spokojne życie w przyrodzie.