Willa 4 pokoi 452 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$1,84M
$4,071/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

• Adres
    Koktanod 2

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    452 m²

Opis

Cena zapytania: THB 59,000,000 Wejdź w świat elegancji i spokoju tropikalnego z tej wykwintnej 4-pokojowej luksusowej willi w prestiżowej Botanicy Fazy 3. Doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa z materiałami naturalnymi, to w pełni umeblowane arcydzieło oferuje ostateczny w prywatności, komfort i resort stylu życia. Villa Highlights Powierzchnia: 755 m2 Powierzchnia: 452 m2. Sypialnie / łazienki: 4 sypialnie / 4 łazienki Luxury Cechy:▪ W pełni wyposażone w premium, high-end decor▪ Zewnętrzna sauna z drewna tekowego (5 miejsc) + łaźnia lodowa▪ Meble Teakwood na zewnątrz▪ Importowane włoskie blaty kuchenne z kamienia kwarcowego▪ 46- butelka wina piwnica▪ 14 x 4-metrowy basen ze słoną wodą▪ 8 kamer bezpieczeństwa (wewnątrz i na zewnątrz)▪ Czech- importowane 150 cm kryształowy żyrandol w salonie▪ Sypialnie z drewnianą podłogą, drzwiami i dachem▪ System oświetlenia awaryjnego dla dodatkowego bezpieczeństwa▪ Miesięczna wspólna opłata: THB 8,700▪ Zabezpieczenie przez całą dobę▪ Pod ziemią naturalny zbiornik wodny (bez opłat za wodę) z podwójnym systemem filtracji▪ Bezszwowe wewnątrz - zewnątrz projekt życia idealny do tropikalnego stylu życia▪ Strefa grillowania na zewnątrz, spokojna sala i stylowa jadalnia / salon▪ Ostatnio odnowiony prywatny basen otoczony bujnym, manicure trawnikiem▪ Move- in ready Premier Lokalizacja - Minuty od Phuket 's Best: Plaże▪ Bang Tao, Surin i Layan ~ 10 minut▪ Kamala ~ 15 minut▪ Patong ~ 25 minut Zakupy i styl życia▪ Boat Avenue & Porto de Phuket ~ 5 minut▪ Centralny Festiwal ~ 20 minut