Willa 4 pokoi 558 m² Pa Khlok, Tajlandia

Tajlandia, Pa Khlok
$875,732
$1,569/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    558 m²

Opis

Odkryj ATTARA Wille, ekskluzywna enklawa prywatnych willi basenowych w spokojnym przybrzeżnym sanktuarium Cape Yamu, Phuket. Zaprojektowane do harmonizacji nowoczesnego życia tropikalnego z zamiatającymi widokami na morze i dziewiczy las mangrove, ATTARA Villas oferują wysoki styl życia spokojnej wyrafinowania i naturalnego piękna. Każdy z tych skrupulatnie zaprojektowane trzypiętrowe rezydencje łączy open- plan elegancji z funkcjonalnym luksusem. W willach znajdują się cztery przestronne sypialnie i pięć wyrafinowanych łazienek. Główny apartament, zajmujący całe górne piętro, jest prawdziwym rekolekcją - wraz z prywatnym salonem, spa- inspirowane "jego i jej" łazienka, i długi nieskończenie-brzegowy basen z widokiem na spokojną Andaman przylądka. Wnętrza łączą nowoczesne wykończenia z ponadczasowym komfortem. Przemyślane szczegóły, takie jak podziemne media, kuchnie europejskie i tajskie z blatami klasy spożywczej, gotowość ładowarki EV i rozległe obszary życia i rozrywki mówią o zaangażowaniu dewelopera w luksus i praktyczność. Najważniejsze są: 4 sypialnie, 5 łazienek 3- samochód zadaszony parking Panoramiczny morze i mangrove widoki na las Infinity- edge prywatny basen Apartament z prywatnym salonem i spaw-stylu łazienka Open- koncepcja życia i jadalnia Smart design dla światła, przepływ powietrza, i prywatności Freehold i leasehold opcje własności dostępne ATTARA Villas są nie tylko oświadczenie o wyrafinowanym życiu, ale również dźwiękowe możliwości inwestycji. Z cenami zaczynającymi się na THB 28.6 mln (z wyłączeniem mebli), projekt prezentuje wyjątkową wartość w jednym z najbardziej pożądanych i spokojnych lokalizacji Phuket. Wczesni nabywcy korzystają z preferencyjnych cen, a rozwój jest gotowy na uznanie, jak obszar przylądka Yamu nadal dojrzewa. Prime Location - Natural Seclusion z Urban Akcesoria Tylko 1,7 km od Cape Yamu Beach i w ciągu 5 minut jazdy do lokalnych sklepów i restauracji, ATTARA Villas zapewniają bezproblemowy dostęp do wszystkiego od pól golfowych i szkół międzynarodowych do przystani, szpitali i miasta Phuket. Mieszkańcy cieszą się bliskością: Phuket Boat Lagoon & Royal Phuket Marina (9 km) Robinson Lifestyle Thalang (6,8 km) Laguna Golf (17 km) British International School & UWC Catch & Maya Beach Clubs Phuket International Airport (ok. 30 min) Rozwój i wyposażenie Przyszłe udoskonalenia projektu obejmują kawiarnię, centrum fitness i restaurację, wzbogacając wspólnotowy styl życia. Konkurencyjna wspólna opłata za zarządzanie obszarem w wysokości 30 THB / sqm oraz jednorazowy fundusz tonący w wysokości 300 THB / sqm zapewniają sprawne funkcjonowanie i utrzymanie dzielonych przestrzeni. Dostępne jednostki i ceny (od grudnia 2024 r.): A1: THB 39.5M (meble Incovery) - 365.7 m kw. A2: THB 41.5M (meble Excovery) - 429 m kw. A3: THB 36.8M (meble Excovery) - 346.7 m kw. A4: THB 36.5M (meble Incovery) - 319.53 m kw. Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania pierwotnego, domu wakacyjnego, czy inwestycji najmu wysokiej rentowności, ATTARA Villas oferuje ponadczasową architekturę, niezrównane widoki i ostateczną równowagę między luksusem a naturą. 📍 Przeglądy tylko po umówieniu. 📞 Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zaplanować prywatną wycieczkę.