Condo 3 pokoi 132 m² Bangkok, Tajlandia

Tajlandia, Bangkok
$631,605
$4,785/m²
;
Data aktualizacji: 28.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Tajlandia
  • Miasto
    Bangkok
  • Adres
    Sukhumvit Road, 1219 2 Fullerton
  • Metro
    Ekkamai (~ 500 m)
  • Metro
    Thong Lo (~ 500 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,785/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

Fullerton Sukhumvitis 37- piętrowe luksusowe condominium znajduje się w samym sercu Bangkoku vibrantEkkamai-Thonglor korytarz, jeden z najbardziej wysuniętych po mieście dzielnic mieszkalnych i stylu życia. Ten wzrost, opracowany przez major development, oferuje imponującą mieszankę lokalizacji, stylu życia i wartości długoterminowej.🔑 Key Benefits Strategic LocationPositionPositionsisted directly on Sukhumvit Road between Soi 55 (Thonglor) and Soi 61Just a 5- minut spacerem do Bothonglor and EKKAMAI BTS stations Szybki dostęp do drogi ekspresowej Sukhumvit 62 dla bezproblemowej łączności miejskiej Styl życia & ConveniedSurround przez Bangkok najwyższej klasy jadalnia, nocne życie, i cele detaliczne Blisko Bramy Ekkamai, Major Cineplex i szkół międzynarodowych Odleglosc od Bangkok Hospital i wellness centers Udogodnienia Premium 24- godzinna ochrona, concierge, i recepcjaBasen, centrum fitness, sauna, ogród, i zabawy dla dzieci areaSecure parking samochodowy i dobrze utrzymane wspólne areałaInvestment AppealUnits zakres od studio do 5-pokojowe układy, catering do różnych profili najemców Silny popyt na wynajem z miesięcznych stawek od 57,000 do 120,000 Proven aprecjacja kapitału w wysokim popytu sąsiedztwo Design & Build QualitySpacious układy z nowoczesnych wnętrz Zbudowany w 2006 roku z trwałą integralność strukturalną i estetyczny apel