Willa 3 pokoi 372 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$844,376
$2,270/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    372 m²

Opis

Odkryj zwierzchność luksusu mieszkającego w Anchan Sunscape Villas, gdzie tradycyjna balińska architektura harmonijnie łączy się ze współczesnym wzornictwem. Ta ekskluzywna kolekcja willi, pośród pogodnych krajobrazów przyrodniczych, oferuje mieszkańcom spokojny wypoczynek bez narażania na nowoczesne udogodnienia. Villa Cechy Przestronne układy: Wybierz z starannie zaprojektowane 2 do 4-pokojowe wille, z których każdy posiada hojną sypialnię z bezpośrednim dostępem do basenu, Walk- w szafie, i łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem. Open Living Spaces: Doświadczyć wielkości wysoko sklepionych sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i jadalnych, uzupełnione w pełni wyposażona kuchnia zachodnia z wyspą, idealne zarówno dla codziennego życia i rozrywki. Oaza prywatna: W każdej willi znajduje się prywatny basen 10m x 4m, ekspansywny basen przy basenie lub taras oraz bujny ogród. Wybierz wille wyposażone są również w salę przy basenie, oferując zacienione sanktuarium dla relaksu. Nowoczesne udogodnienia: Dodatkowe udogodnienia obejmują przechowalnia / pralnia i kryty carport mieszczący jeden do dwóch pojazdów. Społeczność Funkcje Gatowane Wspólnota: Korzyści z całodobowej ochrony, nadzoru CCTV i dedykowany parking samochodowy, zapewniając spokój umysłu dla wszystkich mieszkańców. Pierwsza lokalizacja Położony w spokojnej enklawie, Anchan Sunscape Villas są strategicznie położony w pobliżu podstawowych udogodnień: Edukacja: Renomowany United World College Tajlandii (UWCT) jest zaledwie kilka minut jazdy stąd, co szkoła dojeżdża bez wysiłku. Rekreacja: Zaangażowanie w światowej klasy działalność sportowo-wellness w pobliskim kompleksie sportowym Thanyapura. Plaże: Bask w słońcu na dziewiczych plażach takich jak Nai Yang, Nai Thon i Layan, wszystko w ciągu 15 minut jazdy. Zakupy i jadalnia: Ciesz się różnorodnymi zakupami i restauracjami w Lotus 's Thalang, Makro, Robinson Lifestyle, Boat Avenue i Porto de Phuket, wszystkie dogodnie dostępne. Podróże: Phuket International Lotnisko jest zaledwie 15 minut jazdy, zapewniając bezproblemową łączność zarówno dla podróży biznesowych i rekreacyjnych. Potencjał inwestycyjny Anchan Sunscape Villas stanowi ważną okazję inwestycyjną: Rental Yield: Przy wysokim zapotrzebowaniu na luksusowe wille w tym południowo-after locale, inwestorzy mogą przewidzieć przewidywany dochód z wynajmu około 6% rocznie. Docenienie kapitałowe: Strategiczne położenie i premia jakości willi oferują duży potencjał do oceny wartości nieruchomości w czasie. Conclusion Anchan Sunscape Villas płynnie połączyć tropikalną elegancję z nowoczesnymi udogodnieniami, ustawione w doskonałej lokalizacji Phuket. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowej rezydencji, czy mądrej inwestycji, wille te pozwalają rozpoznać osoby, które cenią jakość, komfort i wygodę. Skontaktuj się z nami, aby zorganizować osobistą inspekcję.