Willa 3 pokoi 272 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$608,205
$2,236/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    272 m²

Opis

Odkryj eleganckie tropikalne życie z tą pięknie zaprojektowaną Ivory Pool Villa, idealnie usytuowany w południowo-po Soi Suksan obszarze Rawai. Ten prywatny basen willa oferuje zarówno komfort i wygodę, z łatwym dostępem od Soi Suksan 2 i Soi Suksan 4, oraz bliskość dwóch z najbardziej znanych plaż Phuket. 📍 Lokalizacja Najważniejsze punkty: Zaledwie kilka minut do plaży Rawai - idealny do nabrzeża jadalnia, lokalne rynki i wycieczki łodzią Krótka droga do plaży Nai Harn - jednej z najbardziej dziewiczych i rodzinnych plaż Phuket Otoczone sklepami, restauracjami i międzynarodowymi szkołami Cechy własności: Obszar: 68.2 m2 (272.8 m2) Powierzchnia budowy: 353 m2. 3 Sypialnie 3 kąpieliska Prywatny basen: 8.5 x 3 x 1.2 m Nowoczesna kuchnia i Open- Plan Przestrzeń mieszkalna Parking kryty Ściany Ogród dla Prywatności Cena: 19.5 Milion THB 📑Własność: Freehold dostępny (z zastrzeżeniem kwalifikacji nabywcy) Niezależnie od tego, czy szukasz stylowej stałej rezydencji, luksusowego domu wakacyjnego, czy opłacalnej inwestycji w jednym z najbardziej atrakcyjnych obszarów mieszkalnych Phuket, Ivory Pool Villa jest idealnym wyborem.