Condo z 1 sypialnią 36 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$75,063
$2,085/m²
;
Data aktualizacji: 15.12.2025

Cena za m²
    $2,085/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    36 m²

Opis

Grand Caribbean widok na miasto Condo na sprzedaż
Szczegóły: 1 sypialnia 1 łazienka Rozmiar 36.60 mkw Pełne wyposażenie 2. piętro Budynek DPrice 2.43 mln baht Opłaty transferowe 50 / 50 Właściciel cudzoziemca
Urządzenia Resort styl baseny ze zjeżdżalniami wodnymi i pirackim centrum fitness i sauna Pokój gier i dzieci grać areaMini kina i biblioteki Kawiarnia i sklepy na miejscu
Lokalizacja Blisko do Jomtien Plaża Łatwy dostęp do centrum miasta Pattaya w pobliżu restauracji i rynków
Kontakt do przeglądania i więcej szczegółów

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?