Mieszkanie 3 pokoi 425 m² Phuket City Municipality, Tajlandia

Tajlandia, Phuket City Municipality
$1,26M
$2,963/m²
;
Data aktualizacji: 15.07.2025

Cena za m²
    $2,963/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    425 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzedaż elegancki 3-pokojowy dom z projektantem powierzchni naprawy 425 m2 Apartament znajduje się w doskonałej okolicy, Phuket, Mu 6 na 1 piętrze budynku 1 piętro