Mieszkanie 3 pokoi 123 m² Phuket City Municipality, Tajlandia

Tajlandia, Phuket City Municipality
$458,174
$3,725/m²
;
Data aktualizacji: 8.07.2025

Cena za m²
    $3,725/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Na sprzedaż elegancki apartament 3-pokojowy z designerską powierzchnią remontową 123 m2 Apartament znajduje się w doskonałej okolicy, Phuket, Tha Lang, Sa Khu, Ban Nai Yang, na 1 piętrze 7- piętrowego budynku