Mieszkanie 2 pokoi 32 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$101,390
$3,168/m²
;
Data aktualizacji: 10.04.2025

Cena za m²
    $3,168/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    56

Opis

dowód tożsamości PT 1009

Copacabana 2 Koral Reef Jomtien jest luksusowym kondominium od dewelopera tej samej nazwy z doskonałą lokalizacją w okolicy plaży Jomtien, na drugiej linii morza. Infrastruktura Jomtien jest dobrze rozwinięta: wiele restauracji, barów, rynków, salonów masażu, biur wymiany, dostępności transportu, najdłuższy nadmorski pas Pattaya. Wszystko to zapewnia zakwaterowanie z komfortem i wysoki poziom odpoczynku, w tym z dziećmi.

Copacabana 2 Pattaya obejmuje powierzchnię ponad 15 000 metrów kwadratowych i składa się z 3 wież, najwyższe 56 pięter. Budynek jest zaprojektowany tak, że wiele apartamentów ma widok na morze i pozwala cieszyć się czarujący widok na Zatokę Tajlandzką i zachody słońca.

Na sprzedaż apartamenty z 1 i 2 sypialniami, z dużym wyborem układów i przestrzeni. Apartamenty są wynajmowane pod klucz: w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne meble i nowoczesne urządzenia gospodarstwa domowego.

Copacabane-2 można nawet kupić mieszkanie z własnym basenem.

Meble:

  • Szafy wykonane z wysokiej jakości materiału