Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,32M
$11,023/m²
;
In CRM: 1000160050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2025

Cena za m²
    $11,023/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Darmowe Round- Trip Bilety do Phuket! *

Idealny dla:
Idealny dla tych, którzy szukają luksusowego stylu życia nad morzem i chcą inwestować w wysoce płynnych nieruchomości. Projekt przeznaczony jest do rozpoznawania kupujących, którzy cenią komfort, prywatność i inwestycje w elitarne nieruchomości.

O lokalizacji:
Położony w prestiżowej dzielnicy Laguna Phuket, w pobliżu nieskazitelnej plaży Bangtao, projekt oferuje dostęp do najlepszej rozrywki na wyspie, restauracji i centrów handlowych. Jest to idealne miejsce do życia i wakacji.

O projekcie:
Angsana Oceanview Rezydencje ucieleśniają luksus i styl. Kompleks oferuje 2-pokojowe apartamenty od 210 do 316 m2. Wszystkie apartamenty wyposażone są w prywatne baseny z widokiem na jezioro Laguna i Bangtao plaży. Unikalne penthouses duplex są dostępne na wyższych piętrach.

Infrastruktura i wyposażenie:
CCTV, usługi concierge, centrum fitness, ogród, golf, jogging tor, lobby, parking, restauracja, dach z panoramicznym widokiem, ochrona, sklep, basen, kort tenisowy, strefa jogi.

Odwołanie inwestycyjne:
Projekt oferuje gwarantowany zwrot w wysokości 5% rocznie przez 5 lat z 60 dni wolnego pobytu dla właścicieli. Dostępny jest również program zarządzania czynszem z 33% dochodu netto. Korzyści obejmują członkostwo w klubach i dostęp do usług premium.