Kawalerka 1 pokój 28 m² Chalong, Tajlandia

Chalong, Tajlandia, Chalong
$77,965
$2,784/m²
;
In CRM: 1005030050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2025

Cena za m²
    $2,784/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    28 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Bilety na wycieczkę do Phuket jako prezent!

Dla kogo?
Idealny dla tych, którzy szukają mieszanki życia miejskiego i tropikalnego raju. Idealny dla rodzin, par i tych, którzy cenią komfort i wygodę.

O lokalizacji:
Kompleks znajduje się na południu Phuket, w obszarze Chalong. W odległości krótkiego spaceru znajduje się centrum handlowe Robinson Lifestyle Chalong oraz popularne południowe plaże. W pobliżu znajdują się szkoły międzynarodowe, Muay Thai Sports Street i szpitale. Plaża Palai jest oddalona tylko 2,3 km, a molo Chalong 3,8 km.

O projekcie:
Wyndham Fantasea Condo Chalong to nowoczesne kondominium z 398 apartamentami, w otoczeniu tropikalnej zieleni. Obszar obejmuje 7,420 m kw., z rozwiniętą infrastrukturą i powierzchnią budynku o powierzchni 25 000 m kw. Kompleks składa się z trzech budynków i oferuje szeroką gamę układów.

Infrastruktura i wyposażenie:
Lobby, basen, strefa relaksu, centrum fitness, restauracja, kawiarnia i miejsce pracy.

Odwołanie inwestycyjne:
Projekt oferuje unikalne warunki inwestycyjne dzięki swojej lokalizacji, wysokiej jakości konstrukcji i światowej klasy udogodnienia.

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!