Willa 3 pokoi 325 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$685,353
$2,109/m²
;
In CRM: 10013103132
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    325 m²

Opis

Bilety w obie strony na prezent do Phuket!*

Dla kogo:
Wilawan Luxury Villas to idealne miejsce dla rodzin, które chcą cieszyć się spokojem i komfortem Phuket, a także dla inwestorów poszukujących aktywów o wysokiej rentowności.

O lokalizacji:
Wille znajdują się w pobliżu plaż Layan, Naithon i Naiyang w spokojnej okolicy Phuket, w otoczeniu lokalnych restauracji, hipermarketów, pól golfowych i mariny. Zaledwie 15 minut od międzynarodowego lotniska w Phuket.

O projekcie:
Wilawan Luxury Villas to nowoczesny kompleks tropikalnych willi z 3 sypialniami i basenem. Wielkość działek waha się od 296 do 504 mkw. Wille zachwycają przemyślanym projektem, pięknymi widokami na góry i otwartymi układami, idealnymi do zamieszkania lub wypoczynku.