Willa 3 pokoi 211 m² Rawai, Tajlandia

Tajlandia, Rawai
$497,655
$2,359/m²
;
In CRM: 10009102525
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    211 m²

Dla kogo:
Idealne dla tych, którzy szukają luksusu i spokoju na Phuket. Saturdays Villas - dla wymagających klientów, którzy cenią sobie komfort, prywatność i obiecujące inwestycje.

O lokalizacji:
Saturdays Villas znajdują się obok plaży Rawai w południowej części Phuket. W okolicy znajdują się piękne plaże: Yanui i Nai Harn, a także centra handlowe HomePro Village Chalong i Chalong Pier.

O projekcie:
Projekt składa się z 8 eleganckich willi o powierzchni od 190 do 199 mkw. Każda willa ma wysokie sufity, prywatny basen i inteligentny system zarządzania domem. Saturdays Villas – to nie tylko mieszkania, ale ucieleśnienie marzenia o spokojnym życiu w harmonii z naturą.