Mieszkanie 2 pokoi 229 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,05M
$4,568/m²
;
In CRM: 10071101369
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Cena za m²
    $4,568/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    229 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Dla kogo:
Idealne dla tych, którzy cenią sobie luksusowy styl życia nad morzem. To świetne miejsce na stałe zamieszkanie, a także dla inwestorów poszukujących stabilnego dochodu.

O lokalizacji:
Zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Laguna w Bangtao Beach, projekt Angsana Beachfront Residences Phuket oferuje dogodny dostęp do najlepszych lokalizacji Phuket, takich jak plaże Laguna i Surin, centra handlowe Boat Avenue i Villa Market.

O projekcie:
Ten luksusowy kompleks oferuje przestronne 2-pokojowe apartamenty ze wspaniałym widokiem na morze lub lagunę. Wszystkie rezydencje obejmują prywatne baseny i nowoczesne wnętrza wysokiej jakości. Właściciele otrzymują przywileje w klubie golfowym, spa, ekskluzywne bony na posiłki i kwalifikowalność do programu Xperiential Guest Program od Banyan Tree Group.

Infrastruktura i udogodnienia:
parking, basen na dachu, całodobowa ochrona, siłownia, ogród, monitoring, usługi konsjerża, usługa transferu, miejsca rekreacyjne na dachu.