Willa 3 pokoi 436 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$1,09M
$2,502/m²
;
In CRM: 1007620670
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    436 m²

Idealne dla:
Grand View Residence Phuket jest idealne dla tych, którzy szukają połączenia luksusu, komfortu i prywatności w wyjątkowym zakątku Phuket. To świetny wybór dla rodzin i celów inwestycyjnych.

Informacje o lokalizacji:
Projekt znajduje się w malowniczej i prestiżowej dzielnicy Laguna na Phuket, w pobliżu wspaniałych plaż Bang Tao i Layan. Obszar ten słynie z oszałamiających widoków i dobrze rozwiniętej infrastruktury, co czyni go atrakcyjnym zarówno na wakacje, jak i na stałe miejsce zamieszkania.

Informacje o projekcie:
Grand View Residence Phuket oferuje kolekcję nowych willi z basenem składających się z 3 sypialni. Wielkość działek waha się od 294 do 505 metrów kwadratowych. Projekt zapewnia idealne warunki do komfortowego życia w bezpiecznej społeczności, łącząc bliskość plaż z wysokim poziomem bezpieczeństwa i udogodnień.