Willa 4 pokoi 490 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$1,99M
$4,055/m²
;
In CRM: 1003040566
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

• Adres
    Soi Bang Tao 42, 325 4

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    490 m²

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo to jest:
Dzięki luksusowemu designowi i dogodnej lokalizacji, Balco Bangtao Beach jest idealny dla tych, którzy cenią sobie połączenie komfortu i natury. Projekt stworzony jest z myślą o wymagających nabywcach, którzy chcą cieszyć się wakacjami na plaży i spokojem, a także dokonywać opłacalnych inwestycji.

O lokalizacji:
Projekt znajduje się w północno-zachodniej części Phuket, w rejonie Thalang, zaledwie 0,4 km od najdłuższej plaży Bangtao. W pobliżu znajdują się Porto de Phuket, Bangkok Hospital Clinic Bangtao i międzynarodowe lotnisko Phuket. Okolica jest bogata w sklepy, restauracje i strefy rozrywki, co czyni ją idealną do życia i relaksu.