Mieszkanie 3 pokoi 153 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$792,580
$5,180/m²
;
In CRM: 1006540534
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Cena za m²
    $5,180/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem w prezencie!*

Dla kogo jest to odpowiednie:
Osób poszukujących ekskluzywnego zakwaterowania z wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa. Projekt jest idealny dla rodzin ceniących luksus i spokój, a także dla inwestorów poszukujących dochodowych inwestycji.

O lokalizacji:
Projekt położony jest zaledwie 800 metrów od słynnej plaży Bangtao i oferuje łatwy dostęp do kluczowych miejsc w Phuket. Podróż na międzynarodowe lotnisko Phuket trwa 25 minut, a do szpitala Thalang 15 minut. W pobliżu znajdują się obszary handlowe Boat Avenue i Porto de Phuket, a także plaża Surin i pole golfowe Laguna.

O projekcie:
Highland Park Residences Bangtao to ekskluzywna społeczność 21 willi z basenami, zaprojektowanych w stylu tropikalnej perfekcji. Domy oferują opcje 4 i 5 sypialni, wyposażone w nowoczesną technologię dla zrównoważonego stylu życia. Zastosowanie w projekcie elementów drewnianych i kamiennych tworzy harmonię z naturą.