Willa 5 pokojów 216 m² Bang Lamung, Tajlandia

Bang Lamung, Tajlandia
$216,681
$1,003/m²
;
In CRM: 1714972
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    216 m²

Szczegóły wnętrza

Urządzenia AGD:

  • TV

Opis

Unikalna okazja do inwestowania w luksusowe wille ELEMENT! Instalacje!

Odkryj swój wymarzony dom w Patta Element. Z kolekcją ponad 5 różnych projektów domowych, można łatwo znaleźć idealny, który pasuje do unikalnego stylu. Projekt zwraca uwagę na każdy szczegół, aby zapewnić, że domy są warte każdy cal przestrzeni i doskonałe pod każdym względem.

Wyposażenie: basen, plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, siłownia, ogród do spaceru, CCTV, 24 / 7 bezpieczeństwa, karta dostępu, park, joga.

Lokalizacja:

- Saen Charoen Orchid Park 0,3 km;

- Rong Po Market sklep 1,5 km;

- Rong Po- Sukhumvit powierzchni mieszkalnej 1.2 km

- Plaża Golden Dragon Beach Resort 2 km.

Napisz lub zadzwoń do nas, wybierzemy właściwość według Twoich preferencji. Zorganizujemy bezpieczną transakcję z deweloperem!

* Koszty mogą się różnić w zależności od kursu wymiany.

Lokalizacja na mapie

Bang Lamung, Tajlandia