Mieszkanie 3 pokoi 85 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$364,860
$4,292/m²
;
In CRM: 2718
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $4,292/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

LOKACJA

Ten stylowy apartament znajduje się w Becici, zaledwie 4 km od centrum Budvy. Morze i piaszczysta plaża są tylko 100 metrów od hotelu, oferując prawdziwe życie na wybrzeżu. Lotnisko Tivat oddalone jest o 23 km, a lotnisko Podgorica o 60 km. Restauracje, kawiarnie, butiki, sklepy spożywcze i bary plażowe znajdują się w odległości spaceru.

O PROJEKCIE

Budynek ma 6 pięter z 39 nowoczesnymi apartamentami. Ta jednostka jest na trzecim piętrze. Rezydenci będą korzystać z odkrytych i krytych basenów, spa i centrum odnowy biologicznej, a także z otwartego basenu. Projekt jest dostępny na asfaltowych drogach i ma zostać ukończony w maju 2026 roku, co daje rzadką szansę na inwestowanie przed zakończeniem.

OPIS APARTAMENTU

W apartamencie znajduje się korytarz wejściowy, otwarty salon z kuchnią i jadalnią, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz taras z panoramicznym widokiem na morze i góry. Będzie dostarczany z wykończonymi podłogami, w pełni wyposażone łazienki i klimatyzację, gotowy do wprowadzenia lub wynajęcia.

Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?

Idealny do trwałego życia lub krótko- i długoterminowego czynszu. Bliskość plaży, restauracji, sklepów i rozrywki sprawia, że jest atrakcyjna dla turystów i mieszkańców. Nieruchomość oferuje doskonały potencjał w zakresie dochodów z wynajmu i długoterminowego wzrostu kapitału.