Penthouse z 2 sypialniami 108 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$440,802
$4,082/m²
;
In CRM: 3401
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $4,082/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    108 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

LOKACJA

Ten apartament znajduje się w Budva, 950 metrów od plaży, łącząc prywatność, naturalne otoczenie i bliskość morza. Lotnisko Tivat oddalone jest o 20 km, lotnisko Podgorica 65 km. Położony na wzgórzu, lokalizacja oferuje spokój, świeże powietrze i otwarte widoki w pobliżu centrum miasta.

O PROJEKCIE

Rozwój posiada 8 budynków mieszkalnych zaprojektowanych dla prywatności i harmonii z naturą. Ten apartament znajduje się na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku. Kompleks jest połączony z główną drogą asfaltową i ma zostać ukończony w 2026 roku, oferując początkowe możliwości inwestycyjne.

OPIS APARTAMENTU

Apartament posiada otwarty salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, łazienkę i taras. Zostanie dostarczona w pełni wykończona podłogą, płytki ceramiczne, wyposażona łazienka i klimatyzacja, umożliwiając natychmiastowe umeblowanie i personalizację.

POWODY WPROWADZENIA W NINIEJSZYM ODDZIALE

Idealna dla stałych inwestycji mieszkalnych lub wynajmu, jego położenie na wzgórzu zapewnia prywatność i spokój. Budva to silny rynek wynajmu z wysokim wskaźnikiem obsadzenia i potencjałem dla stałych zysków. Kupno w trakcie budowy pozwala również na ocenę kapitału po ukończeniu.