Mieszkanie 3 pokoi 107 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$406,419
$3,798/m²
;
In CRM: 3411
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $3,798/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    107 m²

Opis

LOKACJA

Ten apartament znajduje się w Becici, 2,5 km od centrum miasta. Od morza i plaży dzieli go 300 m. Lotnisko Tivat oddalone jest o 22 km, a lotnisko Podgorica o 61 km. Różne restauracje, sklepy spożywcze i hotele znajdują się w pobliżu mieszkania.

O PROJEKCIE

Mieszkanie jest na drugim piętrze. Budynek jest połączony z główną drogą drogą asfaltową.

OPIS APARTAMENTU

Struktura apartamentu: korytarz, pokój dzienny z kuchnią i stołem jadalnym, 3 sypialnie, 2 łazienki i 4 tarasy. Apartament posiada również prywatną saunę, zapewniającą dodatkową przestrzeń dla relaksu i komfortu. Obie łazienki mają ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe i kotły mogą być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej. Elektryczne zasłony są zainstalowane, a każdy pokój ma własny klimatyzator, aby zapewnić maksymalny komfort przez cały rok. Sufity chłodzone zostały zainstalowane w całym mieszkaniu, a pokój dzienny jest wyposażony w system dźwięków otoczenia dla pełnego doświadczenia audio. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie urządzenia, a mieszkanie jest sprzedawane w pełni umeblowane z wszystkich mebli i wyposażenia w tym, co jest gotowe do przeniesienia lub wynajęcia bez dodatkowych inwestycji.

Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?

Ten apartament jest idealny do mieszkania i wynajmu. Jego lokalizacja w pobliżu morza, restauracji i sklepów spożywczych sprawia, że dobry zarówno krótkoterminowy i długoterminowy wynajem. Jest to doskonała okazja dla kupującego do nabycia mieszkania, które może mieć zwrot z inwestycji.