Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$347,866
$5,352/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $5,352/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Doskonałe połączenie luksusu, lokalizacji i potencjału inwestycyjnego - zaledwie 100 metrów od morza

Położony obok prestiżowego kompleksu Skyline w Bečići, ten pięknie zaprojektowany 65 m ² apartament oferuje wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia lub opłacalnego wynajmu na wybrzeżu Czarnogóry.

Właściwości własności:

* Powierzchnia całkowita: 65 m ²
* 2 sypialnie
* 1 łazienka
* Jasny salon z jadalnią
* Widok na morze
* W pełni nowoczesne umeblowane i gotowe do wprowadzenia

Wyposażenie budynku:

* Nieskończoność basen dla dorosłych i dzieci
* Spa i centrum odnowy biologicznej
* Na miejscu restauracja
* Usługi recepcji / concierge
* Parking dostępny do wynajęcia

Lokalizacja:
Położony w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Bečići, zaledwie 100 metrów od plaży, znany jako jeden z najczystszych i najpiękniejszych na wybrzeżu Czarnogóry.

Potencjał inwestycyjny
Apartament może być wynajęty przez system zarządzania czynszem budynku, co czyni go doskonałą inwestycją przy minimalnym wysiłku i silnym sezonowym zwrocie.

Dlaczego ta nieruchomość wyróżnia się:
Doskonała lokalizacja, widok na morze, luksusowe udogodnienia i gotowy dochód z wynajmu - rzadka okazja do zakupu cennej nieruchomości na wybrzeżu Adriatyku.

Lokalizacja na mapie

Becici, Czarnogóra
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze