Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$621,319
$6,904/m²
;
In CRM: 2290
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

• Adres
    Mediteranska, 51

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,904/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Opis

Po raz pierwszy na sprzedaż ekskluzywne 2-pokojowe mieszkanie w elitarnym domu w samym sercu Budva, w pobliżu historycznej części Budva i hotelu Avala. Powierzchnia całkowita: 90 m2 + 10 m2 galeria Planowanie: 2 łóżka 2 sanitarne-studio kuchnia-studio szatnia galeria / biblioteka W mieszkaniu wykonane wysokiej jakości design naprawy. Zainstalowano podzielony system chłodzenia i ogrzewania, ciepłą podłogę w łazienkach, wysokiej jakości okna z podwójną szybą z systemem przesuwnym. Pełny sprzęt z tapicerowanymi meblami i sprzętem gospodarstwa domowego. Parking: 1 miejsce na parkingu podziemnym. Mieszkańcy mają dostęp do odbioru z okrągłego zegara. 150 metrów od hotelu znajduje się promenada, stare miasto, wiele plaż, butiki i sklepy. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego unikalnego mieszkania w samym sercu Budvy!