Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Sasovici, Czarnogóra

Sasovici, Czarnogóra
$235,248
$3,619/m²
;
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $3,619/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Nowy dwupokojowy apartament znajduje się w Igalo, słynnej dzielnicy miasta. Herceg Novi.

Wykończenie z materiałów europejskich producentów, podgrzewana podłoga w łazience.

Kompleks składa się z 69 apartamentów, zamkniętych, chronionych 24 / 7. Dla właścicieli na terenie kompleksu - sauna, basen, barbecue area, sala gimnastyczna, kosmetyki, plac zabaw dla dzieci.

Doskonała oferta zarówno na zakwaterowanie, odpoczynek, jak i na wynajem.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?