Mieszkanie 1 pokój 56 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$140,209
VAT
$2,504/m²
;
In CRM: 74079
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $2,504/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Opis

Komfortowy apartament z jedną sypialnią na sprzedaż w Dubovica Lux, Budva, położony w cichej i dobrze utrzymanej dzielnicy mieszkalnej, idealny zarówno dla inwestycji mieszkalnych i wynajmu. Apartament ma powierzchnię 50 m ² i posiada dodatkowy balkon o powierzchni 6 m ² i oferuje otwarty widok na morze. Apartament Wyposażenie: Przestronny pokój dzienny z dostępem do balkonu Oddzielna sypialnia Jadalnia Pełna funkcjonalna kuchnia Hallway Łazienka Klucz Cechy: Jasny i dobrze zorganizowany układ Balkon z otwartym widokiem na morze Pokojowe i krajobrazowe otoczenie Jakość budynku mieszkalnego Nadaje się do całorocznego życia lub wynajem dochodów Lokalizacja - Dubovica Lux, Budva: Dubovica Lux jest popularną dzielnicą mieszkalną w Budvie, znana ze spokojnej atmosfery i bliskości wszystkich niezbędnych udogodnień, plaż i infrastruktury miejskiej.