Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$196,758
$3,392/m²
;
In CRM: 118392
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Babalonija, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,392/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    58 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Telewizja kablowa
  • Internet

Opis

Dobrze położony apartament dwupokojowy na sprzedaż w dzielnicy mieszkalnej po południu Budva, zaledwie w niewielkiej odległości od szkół, przedszkola, sklepów i udogodnień codziennego użytku.

Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla kupujących po raz pierwszy lub tych, którzy chcą rozwiązać swoje potrzeby mieszkaniowe z praktycznym i przystępnym rozwiązaniem w przyjaznej rodzinie dzielnicy.

Apartament znajduje się na drugim piętrze starszego budynku mieszkalnego i oferuje łączną powierzchnię 58m ². Układ jest funkcjonalny i dobrze wyważony, wyposażony w dwie wygodne sypialnie, łazienkę i przestronny, jasny salon. Salon otwiera się na taras, tworząc przyjemne przedłużenie przestrzeni wewnętrznej i naturalnie płynie do kuchni.

Mieszkanie jest sprzedawane nieumeblowane, co pozwala przyszłym właścicielom pełną elastyczność do projektowania i wyposażenia wnętrza zgodnie z ich osobistych preferencji i stylu.

Z wygodną lokalizacją i praktycznym układem, ta nieruchomość jest idealna do całorocznego życia, szczególnie dla rodzin poszukujących bliskości do instytucji edukacyjnych i codziennych usług, przy czym pozostaje w łatwy dostęp do centrum miasta.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva
Edukacja