Mieszkanie 1 pokój 54 m² Donja Lastva, Czarnogóra

Czarnogóra, Donja Lastva
$302,282
$5,598/m²
;
In CRM: 522
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $5,598/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²

Opis

1- Sypialnia Apartament na sprzedaż - Tivat, Donja Lastva
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w wysokiej jakości budynku mieszkalnego znajduje się w popularnej okolicy Donja Lastva, Tivat. Powierzchnia: 54 m ²
Parking w garażu: wliczone
Magazyn: wliczone Wyposażenie apartamentu:
układ funkcjonalny
jedna sypialnia
pokój dzienny z kuchnią
łazienka
magazyn
dobrze zbudowany budynek mieszkalny z wysokiej jakości materiałami Lokalizacja:
prestiżowa i spokojna okolica
cała infrastruktura miejska w odległości spaceru
blisko morza, promenady, restauracji i sklepów
idealny do komfortowego życia lub wynajmu inwestycji

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć