Mieszkanie 2 pokoi 74 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$361,057
$4,879/m²
;
In CRM: 583
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

Cena za m²
    $4,879/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    74 m²

Opis

Apartament na sprzeda? w domu klubowym od dewelopera 🏡