Mieszkanie 1 pokój 54 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$261,129
$4,836/m²
;
In CRM: 569
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.02.2026

Cena za m²
    $4,836/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    54 m²