Mieszkanie 3 pokoi 82 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$344,026
$4,195/m²
;
In CRM: 539110
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.05.2026

Cena za m²
    $4,195/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

Numer obiektu: 539110. Usługi Agencji do zwalczania transakcji pod kluczem jest bezpłatny dla nabywcy!!!

Struktura apartamentu: Przestronny kuchnia - pokój dzienny, 2 sypialnie, duży taras, łazienka i osobna łazienka.

Wyposażenie: Nowoczesny budynek z windą. Uznane i funkcjonalne planowanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt. Wielofunkcyjny system ogrzewania i klimatyzacji. Orientacja wschodnia. Wysokiej jakości nowoczesna naprawa. Czyste dokumenty. Doskonała opcja zarówno dla komfortowego stałego pobytu jak i inwestycji o wysokim potencjale wynajmu. Płytka, hydraulika. Ciepłe podłogi w łazience. Firma zarządzająca.

Lokalizacja:
  • W pobliżu największego supermarketu w Budvie - MEGA MALL;
  • Sklep mieszkalny, kawiarnie / restauracje, sklep meblowy na dnie domu;
  • Szkoła, przedszkola, boisko sportowe i inna infrastruktura w odległości spaceru;
  • Lotnisko Tivat i Porto Czarnogóra - 40 minut samochodem;
  • Stolica Czarnogóry Podgorica i lotniska Podgorica - 60 minut samochodem.

Pomożemy Ci uzyskać pozwolenie na pobyt nieruchomości!!!
Pomożemy ci i wynajmiemy!

Z naszą pomocą zdobędziesz płynny obiekt, który przyniesie ci dochód!
WOLNA KONSULTACJA!!!

Mamy umowy online!!!

Zarejestrowana agencja nieruchomości w Montenegro GATE Realty!

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %