Mieszkanie 3 pokoi 90 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$417,622
$4,640/m²
;
In CRM: 87580
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.01.2026

Cena za m²
    $4,640/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Prezentujemy na sprzedaż przytulny i przestronny apartament o powierzchni 90 metrów kwadratowych, położony na 3 piętrze budynku mieszkalnego z windą w Budva. Układ apartamentu obejmuje: • korytarz; • Trzy wygodne sypialnie; • jasny salon; • funkcjonalna kuchnia; • Dwie nowoczesne łazienki; • Balkon z widokiem na bulwar. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble i urządzenia, które pozwalają na natychmiastowe osiedlenie się w. Dla maksymalnego komfortu, ciepłe podłogi są zainstalowane w całym mieszkaniu, i każdy pokój posiada klimatyzację. Cena obejmuje własne miejsce parkingowe w garażu o powierzchni 10 metrów kwadratowych, położonym na pierwszym poziomie, co stanowi istotną zaletę. Lokalizacja w Budva zapewnia łatwy dostęp do całej infrastruktury miejskiej. Jest to świetna opcja dla dużej rodziny lub tych, którzy cenią komfort i wygodę.