Mieszkanie 24 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$147,968
$6,165/m²
;
In CRM: 86347
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.12.2025

Cena za m²
    $6,165/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    24 m²

Opis

Prezentujemy na sprzedaż przytulne studio o powierzchni 24 metrów kwadratowych, położone w samym sercu Budvy, w pobliżu centrum handlowego Mega Mall. Ten apartament jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają wysokiej jakości zakwaterowanie w centrum wydarzeń, ale jednocześnie docenia spokój i ciszę. Studio jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości włoskie meble i jest wyposażone w wszystkie nowe niezbędne wyposażenie, które pozwala na natychmiastowe osiedlenie się lub rozpocząć wynajem. Taras z widokiem na cichy i spokojny dziedziniec, zapewniając spokojną atmosferę dla relaksu. W razie potrzeby można kupić miejsce parkingowe, które jest dużym plusem w centrum miasta. Ze względu na swoją lokalizację i stan, to studio jest idealne do wynajęcia, gwarantując stabilne zapotrzebowanie. Jest to również świetna opcja dla życia w sercu Budvy.