Mieszkanie 3 pokoi 87 m² Kumbor, Czarnogóra

Kumbor, Czarnogóra
$395,529
$4,546/m²
;
In CRM: 13258
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.02.2026

Cena za m²
    $4,546/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

A11- 196. Nowoczesny apartament z widokiem na morze w Kumbor, Herceg Novi

Na sprzedaż: nowo wybudowany 87 m ² apartament położony zaledwie 150 metrów od morza w atrakcyjnej okolicy Kumbor, Herceg Novi. Ten jasny i przestronny dom oferuje piękny widok na morze i doskonały układ zaprojektowany dla komfortu.

Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, dwie łazienki i dwa tarasy.

Budynek posiada basen i windę, zapewniając dodatkową wygodę.

Apartament posiada również własne miejsce parkingowe.

Wspaniała okazja, aby cieszyć się nowoczesnym życiem przybrzeżnym w pobliżu morza i w ciągu kilku minut od kurortu Portonovi.