Mieszkanie 2 pokoi Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$245,938
$5,233/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Cena za m²
    $5,233/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    47 m²

Opis

Na sprzedaż - przytulny apartament 1-pokojowy w samym sercu Budvy, z widokiem na morze i góry.
Nowy dom, słoneczna strona, tylko 150 metrów do morza.

Opis:
Apartament znajduje się w samym sercu Budvy - w odległości spaceru od nabrzeża, sklepy, kawiarnie, restauracje i wszystkie udogodnienia miasta.
Nowy nowoczesny dom z windą i doskonałą jakością budowy.
Mieszkanie jest słoneczne, przytulne, z panoramicznym widokiem na morze i góry.
Sprzedawane z meblami i urządzeniami - w pełni gotowe do obsadzenia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?