Mieszkanie 2 pokoi 82 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$209,803
$2,559/m²
;
In CRM: 8020
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.10.2025

• Adres
    Dr Jovana Bijelica, 1 Herceg Novi bus station

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,559/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament 82m2 na 3 piętrze (4-piętrowy budynek bez windy) 200 metrów od morza. Apartament posiada 2 sypialnie, kuchnię z przestronnym salonem z dużą ilością okien, łazienkę z prysznicem, duży taras z meblami na zewnątrz, halę wejściową. W pełni wyposażone i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia: built- w szafy, klimatyzacja; taras z oszałamiającym otwartym widokiem na zatokę. Przy wejściu znajduje się patio i można zorganizować dodatkowy pokój lub miejsce do przechowywania. Parking w pobliżu domu. Apartamenty znajdują się w kompleksie dwóch budynków (8 mieszkań każdy z izolowanych wejść), z basenem między nimi. Prywatne, ciche miejsce. Istnieje supermarket i dworzec autobusowy w odległości spaceru. Stare Miasto jest 5 minut spacerem, a nabrzeże jest 10 minut.