Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Dobra Woda, Czarnogóra

Dobra Woda, Czarnogóra
$304,560
$3,541/m²
;
In CRM: 7979
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

• Adres
    M 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,541/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Mieszkanie o powierzchni 86 m2 jest na sprzedaż w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w miejscowości uzdrowiskowej Dobry Vody. Apartament znajduje się na 3 piętrze i ma widok na morze. Wyposażenie: korytarz, 2 łazienki, kuchnia połączona z salonem, 2 sypialnie i tarasy z widokiem na morze. Kompleks posiada baseny dla dorosłych i dzieci, grill, prywatną plażę i firmę usługową. Jest to legalne mieszkanie, idealne zarówno na wakacje i wynajem. W cenę wliczone jest miejsce parkingowe

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć