Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$231,194
$2,890/m²
;
In CRM: 65237
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.09.2025

Cena za m²
    $2,890/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Znajduje się w luksusowym mieszanym domu na Ulica 4. jula, ten nowo wybudowany, południowy apartament siedzi na czwartym piętrze i korzysta z obfitego światła dziennego przez cały dzień. Układ składa się z dwóch dobrze proporcjonalnych sypialni, dwóch nowoczesnych łazienek i dedykowanego spaceru - w szafie, zapewniając praktyczne przechowywanie i codzienny komfort.

Mieszkańcy cieszą się rzadkim podwójnym dostępem: bezpośrednio przez zintegrowane centrum handlowe lub przez oddzielne, prywatne wejście mieszkaniowe. Kawiarnie, sklepy detaliczne i place zabaw dla dzieci w budynku, codzienna wygoda jest niezrównana - podczas gdy w centralnej lokalizacji znajduje się duże udogodnienia miasta zaledwie kilka chwil stąd.

Budynek i lokalizacja
  • Luksusowy rozwój mieszanych zastosowań w centralnej Podgoricy

  • Podium detaliczne z codziennych usług, jadalnia i udogodnienia przyjazne rodzinie

  • Dobrze połączony adres z łatwym dostępem do połączeń biznesowych, rekreacyjnych i transportowych

Zaproszenie do działania

Za cenę, plan piętra i przeglądanie, skontaktuj się z Violet Investment. Zaleca się wczesną kontrolę.