Mieszkanie 4 pokoi 114 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$374,541
$3,285/m²
;
In CRM: 12915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.09.2025

Cena za m²
    $3,285/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    114 m²

Opis

A4- 1860. Trzy sypialnie Apartament w kompleksie, Becici

Na sprzedaż trzy sypialnie apartament w kompleksie z basenem, Becici

Powierzchnia mieszkania 114m2 i znajduje się na 3d piętrze. W budynku jest winda.

Apartament składa się: sala, kuchnia z jadalnią, pokój dzienny, trzy sypialnie, lazienki holownicze i jeden wc.

W pełni umeblowane.

Cena zawiera przestrzeń garażową.

Odległość do morza 800 metrów.

Kompleks posiada firmę zarządzającą, basen, obszar rekreacyjny, odbiór z firmą zarządzającą.