Mieszkanie 3 pokoi 95 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$428,153
$4,507/m²
;
In CRM: 331
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.12.2025

• Adres
    Mediteranska, 53 Kamalaya

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,507/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Na sprzedaż: w pełni umeblowany 95 m ² apartament z designerskim wnętrzem i panoramicznym widokiem na morze.
Położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu wielofunkcyjnego TQ Plaza, w samym sercu Budva, zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, promenady nad morzem i przystani jachtowej. Główne cechy:
Powierzchnia całkowita: 95 m ² (wewnętrzny 78 m ² + 17 m ² taras)
2 sypialnie
1 łazienka (spacery pod prysznicem, bidet, pralka)
Przestronny salon z jadalnią i kuchnią
Wysokość sufitu: 3 m
Panoramiczne okna i duży taras z widokiem na morze Wyposażenie:
W pełni umeblowane
Wysokiej jakości urządzenia domowe
Telewizor w salonie i sypialni głównej
Kuchnia z piekarnikiem, kuchenka, zmywarka
Centralny system chłodzenia i ogrzewania
Szybki internet, telewizja kablowa, wideo intercom Korzyści:
Apartament zarejestrowany jako lokale handlowe → mogą być wykorzystywane do biura domowego, idealne dla przedsiębiorców i wolnych strzelców
Premium udogodnienia w kompleksie: garaż podziemny, centrum handlowe, supermarket, kino, fitness & SPA, restauracje, 4-gwiazdkowy hotel
24 / 7 ochrona, monitoring, alarm pożarowy
Tylko 100 m od brzegu morza
Cena: 369,000 EUR