Mieszkanie 3 pokoi 87 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$455,687
$5,238/m²
;
Data aktualizacji: 18.07.2025

Cena za m²
    $5,238/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

#
ID 532

🏠

🔎
🚗

✔️
✔️
✔️ 2 с
✔️
✔️ Серраса

‼️
‼️

💶 Tłumaczenie: